FILMNIEUWS SEPTEMBER 1999 (5)

Met oa Bruce Willis

Ook deze week hebben we voor de Movie-lezers weer een aantal nieuwtjes uit Hollywood verzameld. Lees verder en ontdek op de volgende regels nieuws over onder andere Bruce Willis en Ralph Fiennes.

  • Mooie jongen Ralph Fiennes gaat de filmwereld voor een jaartje links laten liggen om zich volledig te kunnen concentreren op nieuw theaterwerk. Het afgelopen jaar heeft Fiennes nog drie films afgewerkt; nu gaat hij in Londen te zien zijn in twee stukken van Shakespeare. Wordt ongetwijfeld vervolgd!

  • Pech voor Jean-Claude Van Damme, alias the muscles from Brussels: hij is afgelopen week door de politie van het Amerikaanse Los Angeles gearresteerd voor het rijden onder invloed. Het is op dit moment nog niet bekend welke gevolgen dit feit zal hebben op de carrière van de ster. Feit is en blijft natuurlijk wel dat de politie van Californië met dergelijke vergrijpen niet lacht, getuige het lot van Robert Downey Jr., die nu ook al een tijd in de gevangenis heeft doorgebracht.

  • Acteur George C. Scott is afgelopen week dood aangetroffen in zijn villa in het Amerikaanse Californie. Volgens een eerste analyse is de man, die ruim tweeënzeventig jaar oud was, een natuurlijke dood gestorven. Scott is het meest bekend geworden met zijn rol als generaal Patton in de gelijknamige film. De man had al geruime tijd een drankprobleem.

  • Het blijft maar nieuwtjes regenen over Catherine Zeta-Jones: de actrice, die al geruime tijd samen is met acteur Michael Douglas, is door de lezers van Elle verkozen tot beste actrice in een enquete over de kledij van de sterren. Bij de mannen stond acteur Joseph Fiennes op het hoogste schavotje.

  • Acteur Bruce Willis heeft een nieuwe film te pakken, en wat voor één dan nog: volgens onze bronnen zal de man te zien zijn in de prent The Kid van regisseur Jon Turteltaub, in ons Belgenlandje bekend van onder andere Cool Runnings, Phenomenon en While You Were Sleeping. De film wordt geproduceerd door Walt Disney Pictures. Het is meteen de derde samenwerking voor de vierenveertig-jarige Willis en Disney na Armageddon vorig jaar en het nieuwe The Sixth Sense, die hier nog in de bioscopen moet gereleased worden maar in Amerika al brokken maakte aan de bioscoopkassa's.