FILMNIEUWS

Met o.a. Batman 5

Ook deze week hebben we voor u weer de allerlaatste nieuwtjes uit Hollywood en omstreken verzameld. Lees verder en ontdek op de volgende regels het laatste hot news en geruchten over onder andere Richard Gere, Steven Spielberg en Martin Scorsese.

  • Het team achter de prent Hilary And Jackie gaat terug samenwerken: scenarist Frank Cottrell Booyce, producer Andrew Patterson en regisseur Anand Tucker zijn met Universal aan het onderhandelen over een prent over het leven van Cleopatra. Meer details over de prent, die de samensmelting zou zijn van een epos en een romantische film, zijn nog niet bekend.

  • Warner Bros heeft bekendgemaakt dat Darren Aronofksy in de regisseursstoel mag plaatsnemen voor Batman 5. Het gerucht circuleerde al eerder op het Internet en werd deze week door de studio zelf bevestigd. Aronofsky zelf raakte vorig jaar bekend bij het grote publiek door zijn zwartwit film Pi.

  • Er zijn weeral nieuwe namen toegevoegd aan de cast van de prent Evolution uit de Dreamworksstal. Acteur Sean Wiliam Scott gaat één van de hoofdrollen voor zijn rekening nemen; ook Julianne Moore en Orlando Jones zijn met regisseur Ivan Reitman aan het onderhandelen. Eerder raakte ook al bekend dat niemand minder dan David Duchovny ook interesse had in de prent. Voor het einde van het jaar zouden de opnames van start moeten gaan.

  • Acteur Jared Leto gaat opnieuw samenwerken met regisseur David Fincher in de prent The Panic Room. Ook Nicole Kidman heeft een rol te pakken in de prent, die het verhaal vertelt van een stalker die in het huis van een overleden miljonair op zoek gaat naar diens verborgen schatten.

  • We weten niet of we er gelukkig dan wel rouwig om moeten zijn, maar feit is wel dat twee van Hollywoods grootste regisseur gaan samenwerken: Steven Spielberg neemt de productie op zich van de nieuwe prent Into The Setting Sun terwijl Martin Scorsese de regie voor zijn rekening zal nemen. Gezien de drukke agenda van beide heren zal het nog wel enkele maanden duren vooraleer het project definitief van start zal gaan.

  • Mooie jongen Richard Gere heeft ook een nieuwe prent te pakken: hij gaat de hoofdrol spelen in Mothman Prophecies, een SF-film waarin Gere een journalist speelt die na de dood van zijn vrouw er de brui aan geeft maar nadien in contact komt met aliens. Regisseur van dienst is Mark Pellington, van wie we eerder al Arlington Road in de zalen te zien kregen.

  • De kogel is door de kerk: het boek Ulysses van James Joyce zal dan toch verfilmd gaan worden. Voor de hoofdrollen wordt in eerste instantie gedacht aan Stephen Rea en Angelina Ball. De opnames van de prent zouden hoe dan ook midden volgend jaar van start gaan.